آموزش بیسیک 4 اندروید pdf

قصد دارم کتابهای خوبی که برای شروع کار با بیسیک فور اندروید نوشته شده رو خدمت شما معرفی کنم.

۱- اولین کتاب رو جناب آقای سجادی نوشتن که ایمیلی ازشون کسب اجازه کردم برای معرفی.

آموزش برنامه نویسی بیسیک فور اندروید

این کتاب بصورت تصویری نوشته شده و سطح مقدماتی برنامه نویسی اندروید رو پوشش میده. تقریبا به فارسی کتاب اموزشی رایگان دیگه ای نمیتونید پیدا کنید.

۲- دومین کتاب رو فردی به نام آقای علیرضا خرم تهیه کردن که ترجمه آزاد بخشهای از یک کتاب انگلیسی است که در ادامه خدمتتون معرفی میکنم.

برنامه نویسی اندروید با بیسیک 4 اندروید

۳- یه کتابی به انگلیسی برای بیسیک نوشته شده که تقریبا یکم قدیمی شده و کتاب قبلی هم ترجمه بخش اول همین کتاب بوده. این کتاب نسبتا سعی کرده خیلی مباحث رو پوشش بده:

Basic4AndroidSamplePages

۴- دو کتاب انگلیسی و مرجع دیگه به زودی معرفی میشن

1 responses on "آموزش بیسیک 4 اندروید pdf"

  1. تصویر پروفایل parham

    سلام
    ممنونم از استاد معلی عزیز

    کاملا درسته کل اینترنت با تراکتور شخم زدم نتونستم بیشتر از 2 تا کتاب رایگان آموزش بیسیک فور اندروید پیدا کنم ، کتاب سومی هنوز مطالعه نکردم .>> فقط سورس بیسیک رایگان!!

Leave a Message

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کویک لرن

کویک لرن یه سایت با سابقه در زمینه آموزش سریع و آسان است که عمده هدفش رسوندن مخاطبین به درآمد زایی است. بیشتر آموزشها مربوط به یادگیری بیسیک فور اندروید است.در تمام آموزشها سعی شده سطح بیان ساده و قابل فهم باشه و به علاقه مندان، لذت یادگیری رو ارایه بده. تا الان تاکید بیشتر مباحث روی برنامه نویسی وب و برنامه نویسی اندروید خصوصا نرم افزار بیسیک فور اندروید بوده است. امیدوارم از حاصل تلاش ما و همکارانمان راضی باشید. هر گونه نقطه نظری را از کادر آبی رنگ ارسال پیام، با ما درمیان بگذارید. با تشکر

top