روش خاص چینی ها برای تقلب در اپ استور

اپل هر ساله در کنفرانس هایش از آمار برنامه های موجود در اپ استور سخن می گوید و با افتخار تراکنش های مالی این سرویس را به رخ رقبا می کشد. همین موضوع نشان می دهد که اپلیکیشن ها تبدیل به یک تجارت جدی شده اند و شرکت هایی بسیاری حضار هستند بر روی این حوزه سرمایه گذاری نمایند.

بر همین اساس چینی ها فرصت را برای تقلب مناسب دیده اند و راهکاری یافته اند تا رتبه اپلیکیشن ها را با روشی خاص در اپ استور ارتقا دهند. هرچقدر که رتبه یک برنامه در این فروشگاه بالاتر باشد، شانس آن برای قرار گرفتن در صفحه اول و لیست برترین های اپل بیشتر می شود؛ اتفاقی که می تواند یک برنامه را در معرض دید صد ها هزار کاربر قرار دهد.

تصویری که در بالا مشاهده می کنید، زنی را نشان می دهد که صد ها آیفون را در برابر خود قرار داده است. وظیفه این خانم نصب یک اپلیکیشن بر روی دستگاه ها و سپس پاک کردن آن است. بدین ترتیب آمار دانلود یک برنامه بالا می رود و رتبه آن در اپ استور ارتقا پیدا می کند.

ارتقا دهندگان رتبه برنامه ها در اپ استور، کسب و کار پر سودی دارند. آن ها به ازای تعداد دانلود های مختلف، پول های کلانی را از مشتریان خود طلب می کنند. برای مثال اگر بخواهید برنامه شما در لیست ۱۰ اپلیکیشن برتر اپ استور قرار گیرد، تنها کافیست قراردادی ۶۵ هزار دلاری را با این شرکت های متقلب، به ثبت رساند.

اپل همواره تلاش کرده تا ساختاری صحیح را به اپ استور ببخشد. بر همین اساس باید منتظر ماند و دید که تیم کوک و یارانش، چه راهی را برای مقابله با این شیوه، در نظر خواهند گرفت.

منبع: businessinsider

0 responses on "روش خاص چینی ها برای تقلب در اپ استور"

Leave a Message

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کویک لرن

کویک لرن یه سایت با سابقه در زمینه آموزش سریع و آسان است که عمده هدفش رسوندن مخاطبین به درآمد زایی است. بیشتر آموزشها مربوط به یادگیری بیسیک فور اندروید است.در تمام آموزشها سعی شده سطح بیان ساده و قابل فهم باشه و به علاقه مندان، لذت یادگیری رو ارایه بده. تا الان تاکید بیشتر مباحث روی برنامه نویسی وب و برنامه نویسی اندروید خصوصا نرم افزار بیسیک فور اندروید بوده است. امیدوارم از حاصل تلاش ما و همکارانمان راضی باشید. هر گونه نقطه نظری را از کادر آبی رنگ ارسال پیام، با ما درمیان بگذارید. با تشکر

top