شروع کار با بیسیک4اندروید

i_am_new2

به کویک لرن خوش آمدید. اگر هنوز در مورد شروع برنامه نویسی موبایل مردد هستید و یا سوالاتی در مورد بیسیک4اندروید دارید، به قسمت سوالات متداول مراجعه کنید. اما اگه انتخاب خودتون رو کردید و آماده شروع کار هستید، میتونید در دوره شروع کار با بیسیک4اندروید به مرحله بعد یعنی نصب ابزارهای لازم برید و بع آموزشهای اولیه برید.

قسمت اول: نصب ابزارهای لازم
قبلا این کار مبتدی ها رو با مشکلات زیادی مواجه میکرد که با پک نصب اسان همه این مشکلات حل شده

قسمت دوم: نصب شبیه ساز برای تست برنامه

قسمت سوم: اجرای مستقیم برنامه بر روی گوشی

قسمت چهارم: آشنایی با محیط بیسیک4اندروید

قسمت پنجم: آشنایی با کدها و شیوه لاگ کردن

قسمت ششم: ساخت اولین برنامه

قسمت هفتم: تغییر آیکن و کار با دیزاینر

قسمت هشتم:  ساخت لی اوت واکنش گرا یا رسپانسیو

درس نهم: اسپلش و تایمر (مثال)

درس دهم: آشنایی با لیست ویو (مثال)

درس یازدهم: آشنایی با لیست ویو

درس دوازدهم: برای تهیه بقیه درسهای این لیست به این قسمت مراجعه کنید

بعد از اینکه آموزشها رو شروع کردید ممکنه در حین کار با سوالاتی مواجه بشید که تالار به شما کمک زیادی میکنه. مطمئن باشید بالای 95 درصد سوالات شما قبلا پرسیده شده و کافیه فقط جستجو کنید. اگه داخل تالار عضو نباشید قسمت جستجو درست کار نمیکنه.

پک جامع عمومی

اگر تا اینجا رو خوب پیشرفت رفتید، این نشون میده استعداد خوبی درزمینه برنامه نویسی دارید و بقیه مسیر رو هم به راحتی میتونید طی کنید. برای ادامه کار لازمه که پک کامل عمومی رو از سایت خریداری کنید تا هم از دوستان خودتون در سایت حمایت کنید و هم از آموزشها استفاده کنید. این پک شامل ۱۳ ساعت از مباحث برنامه نویسی اندروید است که اولا سعی شده بیان درسها تا جای ممکن ساده و شیوا باشه و در ثانی برای هر بخش تمرینهایی ارایه شده که انجام تمرینها رو حتما به شما دوستان توصیه میکنیم.