سفارش کد

 

سلام دوستان

بعضی از شما برنامه ایی دارید که به هر دلیلی ممکنه نتونسته باشید اون رو تکمیل کنید. حل کردن اون بخشها ممکنه روزها و هفته ها از شما وقت بگیره و کارتون رو عقب بندازه و چه چیزی میتونه بدتر از فوت وقت باشه و دیررسیدن برنامه شما به بازار باشه؟
در کویک لرن سعی میکنیم این مشکل رو حل کنیم و برنامه نویسان حرفه ای سایت سعی میکنن اون قسمت رو برای شما حل کنن. برای این کارها میتونید با ما تماس بگیرین:

  • نمیدونید چطوری یه بخش خاص رو به برنامه اضافه کنید.
  • بخشی رو نوشتین اما به خطایی خوردین که حل نمیشه

 

چقدر باید بپردازم؟

وقتی شما درخواست خودتون رو مطرح میکنید ساعت حدودی حل مشکل تخمین زده میشه و شما اون رو پرداخت میکنید. هزینه هر ساعت کار روی مشکل شما ۵۰ هزار تومان است. برنامه نویسان کویک لرن سعی میکنن در کمترین زمان اون بخش رو برای شما حل کنن تا برنامه زودتر به شما برسه. (حداقل مبلغ ۵۰ هزارتومان)

  1. هزینه تخمین زده میشه
  2. هزینه رو پرداخت میکنید و سپس سورس خودتون رو میفرستین
  3. برنامه اصلاح میشه و برای شما ایمیل میشه.

چطوری مشکلم رو مطرح کنم؟

کافیه که از طریق ایمیل: [email protected] جزییات مشکل خودتون رو مطرح کنید و کمتر از نصف روز به شما پاسخ خواهیم. سعی کنید تا جای ممکنه جزییات کامل تری را برای ما ارسال کنید. از جمله عکس خطا و مراحلی که انجام داده اید و انتظارات خودتون و …

سعی کنید با استفاده از سایتهای مثل balsamiq.com و یا سایتهای مشابه پروتوتایپ صفحات رو مشخص کنید و همراه توضیحات خودتون بفرستین. اگه این سایت برای شما سخته میتونید روی کاغذ جزییات صفحاتی که باید طراحی بشه رو مشخص کنید و یا از آموزشی که برای این سایت تهیه شده استفاده کنید.

چه ضمانتی وجود داره؟

در صورتی که شک داشته باشین ابتدا فایل apk برای شما ارسال میشه و درصورتی که از نتیجه راضی نبودین کل مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

چطوری بگم دقیقا چی میخوام؟

همانطور که چند خط قبل گفته شد سعی کنید حتما یه پروتوتایپ کامل از اونچیزی که میخواید رو ارایه بدین تا روند طراحی و تفاهم سریعتر جلو بره. نمونه: